Kariéra

Kariera

Chcete se i Vy podílet na rozvoji naší společnosti ? Pohybujete se v oblasti obnovitelných zdrojů nebo podobném oboru a máte výborné komunikační schopnosti?

Hledáme OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Jak probíhá vlastní práce obchodníka?
My zajistíme pilotní školení o produktu, o jeho možnostech, výhodách a přínosech pro podnikání. Představíme provozní a obchodní podmínky a cenové možnosti pro jednání. Tato školení probíhají na území ČR v rozsahu cca 3-4 hodiny.

K dispozici dáme propagační materiály, manuál a obchodní materiály. Většina informací je dostupná a aktualizovaná na webových stránkách v uzavřené zóně.  Po celou dobu zajistíme help-desk, kde je možné konzultovat otázky z oblasti obchodní či záležitosti kolem nabízeného produktu.

Komunikace, sledování vývoje jednání s budoucími partnery, nároky na provizi, atd. jsou evidovány a sledovány ve speciálním akvizičním software, který je dostupný přes webové rozhraní. Přístup do tohoto software získá spolupracovník STORAGE ENERGY při podpisu smlouvy o spolupráci s naší společností.

Požadujeme:

Pracovní náplň:

Nabízíme:

Způsob spolupráce: na živnostenský list či na dohodu o zprostředkování bez ŽL
Lokalita: na území celé ČR, Slovensko i zahraničí
Obor: obnovitelné zdroje energie,  a pod.

Rychlý kontakt

+420 602 229 060

Kontaktní formulář

odeslat